O nás

Stabilná spoločnosť s 26 ročnou tradíciou na slovenskom trhu. So sídlom v Prešove a Poprade.

Virtuálne prehliadky

Sanita - Kotly, Prešov

Virtuálna prehliadka

Sanita - Kotly, Poprad

Virtuálna prehliadka

25 rokov na trhu

Spoločnosť MIRAD pôsobí na slovenskom trhu už od roku 1998. Koncom januára 2008 bola verejnosť svedkom otvorenia novej budovy, ktorej vznik na zelenej lúke svedčí o zdravom a neustále sa vyvíjajúcom podnikateľskom subjekte.

Na Bardejovskej ulici v Prešove máme solídne predajné miesto so skladmi a zároveň sídlo našej spoločnosti.

Video prezentácie

Komplexná ponuka sortimentu

Tento investičný zámer okrem rozsiahlej predajne priniesol aj vyššiu kapacitu skladov, ktoré umožnili pôvodný sortiment voda, plyn, kúrenie, odpad rozšíriť o krby, pece a kúpeľňové štúdio. Zákazník takto dostáva komplexnú ponuku sortimentu, ktorý je fyzicky v sklade a je okamžite k odberu.

Ideálnym riešením pre zákazníka je ešte pred samotnou investíciou alebo realizáciou stavebnej rekonštrukcie, či zakladaním novostavby, konzultovať s nami otázku rozvodov plynu, vody, odpadov, kúrenia a vnútorného vybavenia i následné dodávky materiálu. Dokážeme fundovane poradiť pri optimalizácii týchto riešení a promptne dodávať materiál v celej oblasti problematiky plyn-voda-kanál-kúrenie.

Mirad poradí rád

Zriadením oddelenia Kúpeľňové štúdio zamýšľame prekonať zavedené predstavy o vybavení a funkčnosti tohto priestoru. Trendom je zaoberať sa realizáciou a vybavením kúpeľne už pri vzniku projektu. Preto disponujeme počítačovým softvérom, ktorý dokáže simulovať a priestorovo zobrazovať navrhnuté štúdie použitia kúpeľňových obkladov, dlažieb, sanity, vaní, umývadiel, či zrkadiel. To všetko s kompletnou dodávkou.

Služby, ktoré poskytujeme, majú jeden cieľ – a tým je spokojný zákazník. Krédo, že Mirad poradí rád sa v tomto prípade premieňa na dôveru, serióznosť a korektné vzťahy voči klientom. Tím fundovaných pracovníkov, ktorí pravidelne absolvujú produktové školenia priamo u výrobcov alebo importérov, vytvára u nás prostredie, v ktorom sa každému zákazníkovi dostane odbornej rady a pomoci.

Fotogaléria