Nákupný košík neobsahuje položky
domov 12 domov 5 domov 6 domov 7 domov 8 domov 9 domov 10

VÝPREDAJE

IPS – Galvanická fyzikálna úprava kvality vody pre domácnosti aj podniky

Iónový Polarizačný Systém znamená ekologický spôsob úpravy vody využívajúci prírodné (fyzikálne) zákony, čím zabraňuje usadzovaniu vodného kameňa. Je to galvanický iónový prístroj pracujúci na princípe mokrého galvanického článku. Nepotrebuje elektrickú energiu, nepoužíva žiadne chemické látky.

OSMA

DEFRO

Liatinovú éru kotlov nahradila plechová

TESY

Novinky OSMA

R146C

NOVÝ SEPARÁTOR NEČISTÔT R146C. ROBÍ PRÁCU JEDNODUCHŠOU A PREDLŽUJE ŽIVOT VÁŠHO BOJLERA. Odstraňuje nečistoty. A veľa problémov. Nový špičkový separátor nečistôt R146C proste mení všetko. Jeho kompaktný dizajn umožňuje jednoduchšiu inštaláciu a servis, ponúka širšiu škálu spôsobov čistenia systému: klasické filtrovanie, magnetický účinok a cyklónový efekt. Wellness nikdy nemal účinnejšieho spojenca. Pre vašu prácu a pre pohodlie ľudí.

Výpusť kondenzátu

Výpust kondenzátu sa používa pri ochrane proti kondenzovanej pare. Slúži k odtekaniu nahromadeného kondenzátu (vlhkosť, pára), ktorý vzniká zrážaním vody vo vnútri potrubia. Využíva sa tam, kde vzniká prechod teplého a studeného vzduchu (pri odsávaniu teplého vzduchu smerom von) alebo pri odsávaniu par (kuchynské digestory, ventilátory do kúpeľní). Výpust je kompatibilná s plastovým kruhovým potrubím (v niektorých prípadoch za použitia spojky), spiro potrubím aj s ohybnými VZT hadicami. Výpust kondenzátu môžete použiť pri max. teplote 45°C.

Koniec s prehrievaním solárnych systémov

Členské štáty Európskej únie musia do roku 2020 zlepšiť energetickú efektívnosť o 20% a vytvoriť podmienky na jej ďalšie zlepšenie aj po tomto roku. Prijatie tejto európskej smernice je významným krokom k znižovaniu spotreby energie. Výrobcovia vykurovacích zariadení tak vyvíjajú úspornejšie a ekologickejšie spôsoby vykurovania a prípravy teplej vody.